KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16285022
nr 1628 5022
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben. Signerad Whallmark. Olja på duk, 40x30cm, yttermått inklusive ram: 57x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:44:33
13/6 10:22:29